Zgierski Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Zgierzu

sekretariat_zzsp@miasto.zgierz.pl

bip3
image001-e1529397828813-150x150

42 300 13 12

sekretariat_zzsp@miasto.zgierz.pl

Pl. J. Kilińskiego 8

95-100 Zgierz

Sekretariat

07:30 - 15:00

Interesanci

09:30 - 12.00

The child has one intuitive aim: self development

Zacznijmy i bądźmy w tym roku szkolnym RAZEM!!!

Poznanie się, integracja i wzmocnienie więzi koleżeńskich – w tym celu uczniowie klas 1 Tel i 3 BLg wybrali się na wycieczkę do łódzkiej Manufaktury.
Najpierw wszyscy w świetnych humorach spędzili czas na rekreacji w kręgielni. Po wykonaniu wspólnej pamiątkowej fotki z kręgielnią w tle udali się do Cinema City, aby obejrzeć najnowszy film znanego polskiego reżysera. Projekcja filmu wywołała u wszystkich duże emocje i spowodowała ożywioną dyskusję. Warto jednak dodać, że nie zabrakło również czasu na obowiązkowe odwiedziny i wspólny „posiłek” w strefie restauracyjnej Manufaktury. Młodzież w świetnych humorach i z uśmiechami na twarzach oraz z niezapomnianymi wrażeniami wróciła do Zgierza. Opiekunami uczniów były panie: Żaneta Gazewska, Katarzyna Zielińska i Joanna Wojciechowska 

Najpierw wszyscy w świetnych humorach spędzili czas na rekreacji w kręgielni. Po wykonaniu wspólnej pamiątkowej fotki z kręgielnią w tle udali się do Cinema City, aby obejrzeć najnowszy film znanego polskiego reżysera.

Projekcja filmu wywołała u wszystkich duże emocje i spowodowała ożywioną dyskusję. Warto jednak dodać, że nie zabrakło również czasu na obowiązkowe odwiedziny i wspólny „posiłek” w strefie restauracyjnej Manufaktury.

Młodzież w świetnych humorach i z uśmiechami na twarzach oraz z niezapomnianymi wrażeniami wróciła do Zgierza.

Opiekunami uczniów były panie: Żaneta Gazewska, Katarzyna Zielińska i Joanna Wojciechowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia