Zgierski Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Zgierzu

sekretariat_zzsp@miasto.zgierz.pl

bip3
image001-e1529397828813-150x150

42 300 13 12

sekretariat_zzsp@miasto.zgierz.pl

Pl. J. Kilińskiego 8

95-100 Zgierz

Sekretariat

07:30 - 15:00

Interesanci

09:30 - 12.00

Partnerzy

Zespół szkół współpracuje z wieloma podmiotami, które wspierają proces edukacyjny.

Do najważniejszych należą:


 

ENGIE

ENGIE jest światowym liderem z zakresu efektywności energetycznej, technicznego utrzymania obiektów, projektowania i wykonawstwa oraz wytwarzania, przesyłu energii oraz źródeł odnawialnych. ENGIE łączy kompetencje z zakresu efektywności energetycznej, technicznego utrzymania obiektów, projektowania i wykonawstwa oraz wytwarzania, przesyłu energii oraz źródeł odnawialnych. Takie połączenie kompetencji wraz z zaangażowaniem w rozwiązania cyfrowe, daje nam możliwość zaproponowania naszym klientom wsparcia na każdym etapie projektu.


 

Geis PL

Geis PL, to prywatna, rodzinna firma o zasięgu europejskim oraz jedna ze spółek niemieckiej Grupy Geis z siedzibą w Bad Neustadt. To także lider rynku logistycznego w Europie Środkowowschodniej, który od ponad 70 lat poszerza zasięg swojej działalności logistyczno-transportowej.

W Polsce logo Geis pojawiło się w roku 2017. Był to także początek budowania marki na terenie kraju oraz pierwsze doświadczenia z filozofią i biznesowym podejściem rodziny Geis nad Wisłą. Zgodnie z jedną z sentencji właścicieli – firma jest „tradycyjnie nowoczesna”. To sformowanie idealnie ilustruje ambicje i wartości jakimi kieruje się Grupa. Obecnie w Polsce zlokalizowanych jest ponad 20 oddziałów, gdzie pracuje blisko 500 osób.  Tak rozbudowana sieć umożliwia skuteczne dostarczanie przesyłek następnego dnia roboczego do każdego zakątka kraju. Oprócz transportu krajowego, Geis mocno stawia na transport międzynarodowy – drobnicowy jak i całopojazdowy. W portofolio usług znajduje się także logistyka kontraktowa, transport morski i lotniczy oraz opakowania.

Geis PL od kilku lat konsekwentnie realizuje strategię współpracy na linii Edukacji- Biznes. Niezmiennie otwiera szeroko

drzwi firmy dla ludzi młodych i organizuje dla nich staże oraz praktyki, stając się tym samym kuźnią kadr logistycznych.

Firma może poszczycić się wieloma wyróżnieniami i nagrodami. Najświeższym jest to przyznane przez prestiżowy magazyn Forbes i firmę Statista – Poland’s Best Employers.


 

 

 

 

Unifryz

Głównym celem założycieli marki


 

 ENIKA Sp. z o.o.

ENIKA Sp. z o. o. powstała w 1992 roku. Przedmiotem naszej działalności jest projektowanie, produkcja i serwis urządzeń energoelektronicznych dla taboru kolejowego, tramwajowego, trolejbusowego, autobusów elektrycznych oraz dla przemysłu. Podstawowym celem strategii firmy jest oferowanie niezawodnych, niedrogich w eksploatacji i nowoczesnych produktów dostosowanych do potrzeb klientów. Firma dysponuje zaawansowanymi programami do projektowania i symulacji, nowoczesnymi urządzeniami pomiarowymi umożliwiającymi m.in. samodzielne badania klimatyczne oraz badania widma zakłóceń elektromagnetycznych. Naszych Klientów otaczamy fachową opieką wdrożeniową obejmującą: serwis technologiczny, szkolenia dla pracowników, pomoc przy uruchamianiu nowych urządzeń oraz aktywne uczestnictwo w rozwiązywaniu problemów technicznych. Posiadane certyfikaty (IRIS Revision 02 i ISO 9001: 2008) dowodzą jak dużą wagę przykładamy do wysokiej jakości produktu oraz pełnego zaspokajania oczekiwań klientów.


 ABB

ABB to wiodący światowy dostawca technologii dla energetyki i automatyki. Od ponad 25 lat firma jest obecna w Polsce, gdzie zatrudnia blisko 8000 osób w fabrykach i biurach, prowadząc pełen zakres działalności biznesowej – od badań i rozwoju, przez projekty inżynieryjne i produkcję, aż po sprzedaż i serwis. Nasze lokalizacje znajdują się m.in. w Warszawie, Łodzi, Krakowie, Katowicach, Gdańsku, czy Wrocławiu.

Rozwijamy inteligentne, przyjazne dla środowiska technologie. Zmieniamy przyszłość przemysłu, produkując innowacyjne roboty, które współpracują z człowiekiem. Wdrażamy rozwiązania poprawiające czystość miast, wyposażamy budynki w niezawodne, energooszczędne systemy, które zapewniają maksymalny komfort użytkowników.