Zgierski Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Zgierzu

sekretariat_zzsp@miasto.zgierz.pl

bip3
image001-e1529397828813-150x150

42 300 13 12

sekretariat_zzsp@miasto.zgierz.pl

Pl. J. Kilińskiego 8

95-100 Zgierz

Sekretariat

07:30 - 15:00

Interesanci

09:30 - 12.00

Aktualności

„Młodzi w biznesie” to konkurs zorganizowany przez Prezydenta Miasta Zgierza oraz Zgierskie Centrum Obsługi Przedsiębiorców, skierowany do uczniów zgierskich szkół ponadpodstawowych.
Czytaj...
W piękny, słoneczny dzień klasa 3TEL wybrała się na wycieczkę do Łodzi „szlakiem fabrykantów i pałaców Ziemi Obiecanej” pod opieką pani Beaty Rybarczyk i pani Joanny Wojciechowskiej. Uczniowie przemierzali ulicę Piotrkowską od placu Wolności do placu Niepodległości, uwieczniając w obiektywie swoich aparatów telefonicznych budowle kamienic i pałaców z XIX wieku.
Czytaj...
Uczniowie wykonali piękne i kolorowe afisze wraz z najważniejszymi informacjami. Wystawka zdobi korytarz naszej szkoły. Dzięki takim akcjom uczniowie mają okazję rozwijać skrzydła w interesujących ich dziedzinach. Serdecznie zapraszamy do podziwiania pracy uczniów!
Czytaj...
Michał Obarek z klasy 4TAP został finalistą Powiatowego Konkursu Geograficzno – Historycznego „Odkrywamy powiat zgierski”. Finał konkursu odbył się 25 marca w siedzibie Starostwa Powiatowego w Zgierzu. 
Czytaj...
Uczniowie klasy 3 TOF wraz z wychowawczynią p. Ireną Kowalską wybrali się na kręgle i film do łódzkiej Manufaktury.
Czytaj...
Nasz nauczyciel historii, pani Beata Rybarczyk, została laureatką ogólnopolskiego konkursu dla nauczycieli „Sprawiedliwi z Markowej”, którego organizatorem jest Ministerstwo Edukacji i Nauki oraz Prezes Instytutu Pamięci Narodowej - Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu.
Czytaj...
Dwóch uczniów naszej szkoły reprezentowała nas w tych trudnych zmaganiach- Kacper Nyczaj i Wojciech Kalinowski.
Czytaj...
Nasza ekipa fryzjerska z opiekunami odpowiedziała na kolejne zaproszenie Gmina Ozorków. Tym razem gościliśmy w Solcy Wielkiej.
Czytaj...
Legendarne Towarzystwo Gimnastyczne ,,Sokół" ożyło w murach naszej szkoły dzięki spotkaniu z panem Kazimierzem Głowackim- honorowym prezesem Towarzystwa w Zgierzu.
Czytaj...
14 marca swoje drzwi otworzyła dla przyszłych studentów Politechnika Łódzka. Była to doskonała okazja, aby zapoznać się z ofertą edukacyjną tej renomowanej uczelni oraz poznać jej zaplecze dydaktyczne. 
Czytaj...

Zbliżające się wydarzenia