Zakończenie roku klas maturalnych 2023

Dnia 28 kwietnia 2023 podczas, uroczystego zakończenia roku szkolnego, pożegnaliśmy uczniów pięciu klas technikum, ostatnich którzy przyszli do nas po gimnazjum. Uroczystość pełną wzruszeń, wspomnień i życzeń szczęśliwej dalszej drogi w życiu uświetniły występy wokalne naszych uczniów wykonujących różnorodny repertuar muzyczny.
Ważnym elementem była multimedialna podróż w przeszłość, którą stanowiły zdjęcia młodych ludzi cztery lata temu rozpoczynających naukę w naszej szkole.
Dyrektor naszej szkoły pan Arkadiusz Kędzierski w swoim wystąpieniu nawiązał do cytatu patrona Jana Pawła II – „Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko, tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie”-
życząc młodym ludziom wszelkiej pomyślności na nowej pozaszkolnej drodze życia. Podziękował również wychowawcom klas kończących za trud i zaangażowanie włożone w pracę.