Wycieczka kla 1TE i 2TEL

Uczniowie klas 1TE i 2TEL pod opieką swoich wychowawców p. Beaty Rybarczyk i Katarzyny Zielińskiej udali się na wyjazd integracyjny do Konewki, Spały i Inowłodza. Był to czas przeznaczony na poznanie historii regionu, relaksu i super zabawy.
Przy pięknej pogodzie  uczniowie grali w piłkę nożną i koszykówkę. Kolejnymi punktami na trasie wycieczki było obejrzenie i poznanie historii kościoła św. Idziego oraz ruin zamku obronnego z czasów Kazimierza Wielkiego w Inowłodzu. Niezwykle interesujące okazało się zwiedzanie kompleksu schronów kolejowych w Konewce z czasów II wojny światowej,  militaria, a także wędrówka podziemnymi kanałami. Największą atrakcją była jednak gra Laser Tag, która wyzwoliła w uczestnikach niespotykane pokłady energii, zaangażowania i współpracy w drużynach. Nie zabrakło czasu na wspólne grillowanie i rozmowy. A na zakończenie spacer po malowniczej miejscowości Spała – pozostałości ruin pałacu carskiego, na których stoi wąskotorowa lokomotywa.

Czas spędzony razem okazał się świetną formą integracji, jak również dobrą zabawą dla wszystkich uczestników wycieczki.