Zgierski Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Zgierzu

sekretariat_zzsp@miasto.zgierz.pl

bip3
image001-e1529397828813-150x150

42 300 13 12

sekretariat_zzsp@miasto.zgierz.pl

Pl. J. Kilińskiego 8

95-100 Zgierz

Sekretariat

07:30 - 15:00

Interesanci

09:30 - 12.00

The child has one intuitive aim: self development

Sukces Naszego Dyrektora

Kompetencje i kreatywność NASZEGO DYREKTORA – Pana Arkadiusza Kędzierskiego ponownie docenione. Nieszablonowe działania, które podejmuje sprawiają, że szkoła jest nowoczesna i daje uczniom szerokie perspektywy na rynku pracy. Znalazło to uznanie w Polskim Towarzystwie Informatycznym, które przyjęło Pana Dyrektora w poczet członków, doceniając w ten sposób jego wkład w rozwój cyfryzacji naszego kraju.

Wśród wielu działań na szczególną uwagę zasługuje jedna z ostatnich innowacji wprowadzonych przez Dyrektora –  utworzenie JEDYNEJ W KRAJU klasy o kierunku „technik programista anglojęzyczny”, w której uczniowie zdobywają wiedzę począwszy od podstaw programowania, przez programowanie aplikacji webowych i mobilnych, na bazach danych kończąc, a zajęcia praktyczne prowadzone są w języku angielskim.
Ponadto przypomnijmy, że Pan Arkadiusz Kędzierski został laureatem listy 100 osób, które w 2020r. miały największy wkład w rozwój cyfryzacji w naszym kraju. Fakt ten z punktu widzenia Polskiego Towarzystwa Informatycznego to praktyczne ukoronowanie aktywności i profesjonalizmu Pana Dyrektora.
  Rekomendacji Panu Dyrektorowi udzielili m.in. Pan Bogusław Dębski
Dyrektor Centrum Certyfikacji Kompetencji
i Potwierdzania Kwalifikacji
Polskie Towarzystwo oraz Pan Tomasz Kulisiewicz Sekretarz Sektorowej Rady ds.Kompetencji IT.
SERDECZNIE GRATULUJEMY????????
Komentarze zostały wyłączone.

Zbliżające się wydarzenia