Zgierski Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Zgierzu

sekretariat_zzsp@miasto.zgierz.pl

bip3
image001-e1529397828813-150x150

42 300 13 12

sekretariat_zzsp@miasto.zgierz.pl

Pl. J. Kilińskiego 8

95-100 Zgierz

Sekretariat

07:30 - 15:00

Interesanci

09:30 - 12.00

The child has one intuitive aim: self development

Cieszymy się, że wśród naszych uczniów rośnie coraz więcej pasjonatów nowych technologii!

Tym razem chcemy podzielić się z Wami informacją o aplikacji mobilnej stworzonej przez naszych uczniów w ramach olimpiady „Zwolnieni z Teorii”. Damian Galiński oraz Hubert Branowski z klasy 4PUp wraz z zespołem stworzyli aplikację mobilną, która ma na celu zminimalizowanie toksycznych zachowań wśród graczy. Jak to działa?

Aplikacja dobiera graczy w pary na podstawie ich zachowań w grze. Dzięki temu osoby, które wyróżniają się pozytywnym i fair play zachowaniem, będą grać z podobnymi do siebie graczami, co zminimalizuje szansę na konfrontacje i toksyczne komentarze. Jesteśmy bardzo dumni z naszych uczniów i ich osiągnięcia. Ta aplikacja to nie tylko świetny projekt, ale również inicjatywa, która może przyczynić się do poprawy kultury wśród graczy. Mamy nadzieję, że aplikacja okaże się skuteczna i będzie cieszyć się popularnością wśród graczy. Dziękujemy uczniom za ich ciężką pracę i zaangażowanie w rozwój projektu! Zapraszamy do pobrania aplikacji i dołączenia do walki z toksycznymi zachowaniami w grach!

link do naszej strony: https://www.swipest.pl/

Damian Galiński oraz Hubert Branowski z klasy 4PUp wraz z zespołem stworzyli aplikację mobilną, która ma na celu zminimalizowanie toksycznych zachowań wśród graczy.
Jak to działa? Aplikacja dobiera graczy w pary na podstawie ich zachowań w grze. Dzięki temu osoby, które wyróżniają się pozytywnym i fair play zachowaniem, będą grać z podobnymi do siebie graczami, co zminimalizuje szansę na konfrontacje i toksyczne komentarze.
Jesteśmy bardzo dumni z naszych uczniów i ich osiągnięcia. Ta aplikacja to nie tylko świetny projekt, ale również inicjatywa, która może przyczynić się do poprawy kultury wśród graczy.
Mamy nadzieję, że aplikacja okaże się skuteczna i będzie cieszyć się popularnością wśród graczy.
Dziękujemy uczniom za ich ciężką pracę i zaangażowanie w rozwój projektu!

Zapraszamy do pobrania aplikacji i dołączenia do walki z toksycznymi zachowaniami w grach!link do naszej strony: https://www.swipest.pl/

Poprzedni

Następny

Komentarze zostały wyłączone.

Zbliżające się wydarzenia