Projekt technologiczny w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Zwolnieni z Teorii

W ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Zwolnieni z Teorii uczniowie klasy piątej w zawodzie technik informatyk: Rafał Janiak i Emil Trautman realizują projekt technologiczny pod nazwą WonderSpot. Tworzą innowacyjną aplikację z myślą o miłośnikach odkrywania niezwykłych miejsc. Użytkownicy w tej aplikacji będą mieli możliwość publikowania informacji o unikalnych lokalizacjach w regionie, które są godne polecenia.
Aplikacja jest skierowana do osób, pragnących dzielić się wiedzą o wyjątkowych miejscach, zachęcając ludzi do jego odwiedzin. Koncentracja lokalizacji w jednej aplikacji ma na celu ułatwienie procesu odkrywania niepowtarzalnych miejsc. Zasadniczym jednak celem projektantów jest stworzenie narzędzia, które nie tylko inspiruje do podróży, ale także wspiera miejsca wymagające uwagi poprzez zwiększenie ich widoczności i atrakcyjności dla odwiedzających.

Opiekunem Uczniów jest p. Wioletta Włodarska

Aplikacja jest darmowa i dostępna w sklepie play zachęcamy do jej wypróbowania