Zgierski Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Zgierzu

sekretariat_zzsp@miasto.zgierz.pl

bip3
image001-e1529397828813-150x150

42 300 13 12

sekretariat_zzsp@miasto.zgierz.pl

Pl. J. Kilińskiego 8

95-100 Zgierz

Sekretariat

07:30 - 15:00

Interesanci

09:30 - 12.00

Galeria

  • Wszystkie
  • Aktualności
  • Fizyka i astronomia
  • osiągnięcia
  • Technik urządzeń i energetyki odnawialnej
  • Uncategorized

Ogólnopolski finał II Olimpiady Gier Planszowych IPN

Nasze „Zgierskie Orły” zajęły IV miejsce  w finale ogólnopolskim  II Olimpiady  Gier Planszowych Instytutu Pamięci Narodowej. Tak, jak w roku ubiegłym, reprezentowali oni region łódzki w Gwiaździstej Eskadrze, czyli podniebnych zmaganiach lotniczych na planszy. 

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Uczniowie naszej szkoły w czasie uroczystego apelu odebrali świadectwa z wyróżnieniem, nagrody książkowe i rzeczowe za wzorowe zachowanie, bardzo dobre wyniki w nauce, za liczne osiągnięcia w konkursach  oraz zaangażowanie w wolontariat i  pracę na rzecz szkoły.

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Serdecznie zapraszamy na uroczyste zakończenie roku szkolnego w dniu 21 czerwca 2024 roku godzina 8.30

Wyróżnienie w finale ogólnopolskiego konkursu „Młody Einstein”

Hubert Lipiński z klasy 4 TEL zdobył wyróżnienie za najlepszy eksperyment praktyczny w finale ogólnopolskiego konkursu „Młody Einstein”, za pracę „Nagrzewnica indukcyjna własnej produkcji”.

Wycieczka integracyjna do Niemiec

W dniach 22- 24 mają odbyła się szkolna wycieczka integracyjna do Niemiec. Pierwszego dnia -spacer po Görlitz, był niesamowitą podróżą w czasie.

Lekcja terenowa na farmie fotowoltaicznej w Szczawinie

Nie zawsze jest możliwość, żeby zobaczyć farmę pv w końcowej fazie jej montażu. Taką szansę mieli  uczniowie kl. 4Tof, którzy pojechali do znanego im już miejsca, gdzie obok farmy wiatrowej powstaje farma pv.

„Lider szkolnej mediacji”

21. 05 grupa wytypowanych uczniów z klasy 1 IT wybrała się pod opieką pedagoga specjalnego pani Renaty Karlikowskiej na warsztaty „Lider szkolnej mediacji” organizowane przez Starostwo Powiatowe w Zgierzu

Laureatka konkursu międzynarodowego

Alicja Szeluga z klasy 4TOF została laureatką IV międzynarodowej edycji konkursu „Epizody z najnowszej historii Polski w komiksie”.

Dzień Patrona Szkoły

Dzień Patrona Jana Pawła II był w naszej szkole wielką  uroczystością, wyjątkowym i ważnym dniem  dla całej społeczności szkolnej.

Wycieczka pod powierzchnię Ziemi

Tarnowskie Góry to kraina gwarków, srebra i wody. To właśnie tam na swoją wycieczkę integracyjną wybrała się klasa 2TE z koleżankami i kolegami z klasy 2IP oraz 2TU. Uczniowie pod opieką p. Beaty Rybarczyk i p. Haliny Walczak zwiedzali Zabytkową Kopalnię Srebra oraz Sztolnię Czarnego Pstrąga w Tarnowskich Górach. Poznali historię Kopalni, która od 2017 roku jest wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.