Zgierski Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Zgierzu

sekretariat_zzsp@miasto.zgierz.pl

bip3
image001-e1529397828813-150x150

42 300 13 12

sekretariat_zzsp@miasto.zgierz.pl

Pl. J. Kilińskiego 8

95-100 Zgierz

Sekretariat

07:30 - 15:00

Interesanci

09:30 - 12.00

The child has one intuitive aim: self development

FORUM EDUKACYJNE – „Szkoła marzeń”

Nasza szkoła po raz kolejny miała przyjemność uczestniczyć w FORUM EDUKACYJNYM „Szkoła Marzeń”, które odbyło się w Szkole Podstawowej im. J. Tuwima w Parzęczewie. Podczas tego wydarzenia swoje atrakcyjne propozycje edukacyjne zaprezentowało 14 szkół ponadpodstawowych, obejmujących licea ogólnokształcące, technika oraz szkoły branżowe I stopnia, przygotowujące młodzież do różnorodnych zawodów.

Targi były doskonałą okazją dla uczniów klas siódmych i ósmych z różnych miejscowości, takich jak – Parzęczew, Modlna, Solca Wielka, Domaniew, Dalików, Chociszew, Topola Królewska czy Łęczyca, aby zapoznać się z szeroką gamą ofert edukacyjnych oraz skonsultować się z uczniami i ich rodzicami oraz nauczycielami szkół ponadpodstawowych.

Nasi przedstawiciele – nauczyciele: pani Aneta Frydrych-Chrabańska oraz pani Ewa Pawlak-Brzęczek, wraz z uczniami: Patrycją Wasiak (kl. 2TL), Aleksandrą Kierzek (kl. 2TL), Nicolą Strószczyk (kl. 4TF), Leną Kurowską, Tomaszem Dobkiem i Igorem Kołodziejem (kl. 2TE) – aktywnie uczestniczyli w prezentacji naszej szkoły.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować organizatorom FORUM za zaproszenie i możliwość udziału w tym ważnym dla naszego środowiska wydarzeniu!

Komentarze zostały wyłączone.

Zbliżające się wydarzenia