Zgierski Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Zgierzu

95-100 Zgierz

Interesanci

09:30 - 12.00

The child has one intuitive aim: self development

Zabawa dla mieszkańców Sokolnik-Parceli i Małachowic

Nasza szkoła miała  ogromną przyjemność współorganizować, wraz z Powiatem Zgierskim i Gminą Ozorków , międzypokoleniową zabawę dla mieszkańców Sokolnik-Parceli i Małachowic.
Było wiele różnorodnych atrakcji.
Mali i duzi mogli kreatywnie spędzić czas na plenerze malarskim poprowadzonym przez naszą absolwentkę, studentkę ASP w Łodzi – Karolinę Dębowską.
Nasi uczniowie zadbali o fryzury gości – były kolorowe warkoczyki, loki, a nawet strzyżenie .
Uczestnicy aktywnie brali udział w karaoke, nie zabrakło także pysznych przekąsek i słodkości .
Zaprzyjaźnione z naszą szkołą,  niezawodne wolontariuszki ze Stowarzyszenia Łódzki Klub „Amazonka” przeprowadziły warsztaty z zakresu profilaktyki nowotworu piersi. Cieszyły się one dużym zainteresowaniem pań w każdym wieku.
W obydwu miejscach pracownik Starostwa Powiatowego w Zgierzu wydawał chętnym Karty Seniora.
Bardzo cenimy współpracę z jednostkami samorządu terytorialnego na różnych szczeblach – stale się przekonujemy, jak wiele dobrego możemy razem zdziałać .
Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Katarzyny Łebedowskiej – członka zarządu Powiatu Zgierskiego oraz Pana Mariana Lemańskiego – zastępcy wójta Gminy Ozorków.
Gościło nas KGW „Sokolniczanki” – pięknie dziękujemy.
Partnerem naszych działań był także Pałac we Wróblewie , w którym niedawno odbyła się nasza studniówka.
W terenie działali: Kinga i Julia z kl.1ef, Martyna z kl.2TF, Nadia i Jan z kl. 1 TOF, pod opieką p. Przemysława Wyrwasa, p. Elżbiety Dębowskiej i p. Leny Wojtczak.
Dziękujemy bardzo wszystkim za zaangażowanie!
Komentarze zostały wyłączone.

Zbliżające się wydarzenia