VII Międzyszkolnego Konkurs Fryzjerski „O Grzebień Mistrza Antoine’a „

Trzy nasze uczennice-Aniela, Alicja, oraz Natalia zaprezentowały swoje stylizacje na VII Konkursie Fryzjerskim „O Grzebień Mistrza Antoine’a „. Tematyka tegorocznego konkursu to „WIECZOROWO”.  Niemal czterdziestu uczestników pokazało na swoich modelkach to, co najlepsze i najpiękniejsze we fryzjerstwie -styl, artyzm i prawdziwe rzemiosło. Swoje stylizacje dopełnili ciekawym makijażem i przepięknymi sukniami. Wszystko stanowiło jedną całość. Elementem wyróżniającym naszą szkołę była prezentacja stylizacji w eskorcie. W tej roli znakomicie spisał się uczeń klasy 4ELg- Miłosz, który swoją osobą dopełnił całości. Udział w konkursie pomógł zintegrować uczennice klas technikum usług fryzjerskich z elementami wizażu z uczniami innych kierunków, wszyscy współpracowali i dobrze się bawili. Dziękujemy Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. Marii Dąbrowskiej w Sieradzu za gościnność i cudowną atmosferę. Uczennicom w przygotowaniach pomagali na nauczyciele przedmiotów zawodowych p. Przemysław Wyrwas, p. Aleksandra Pływacz oraz p. Katarzyna Karasiewicz.