Szkolenie zawodowe Firmy NUEVA TERRAIN dla klas OZE

Przyszli technicy kształcący się w technikum urządzeń i systemów energetyki odnawialnej mogli za sprawą Specjalisty z Nueva Terrain Polska – Pana Wojciecha Baryły zapoznać się innowacyjnym systemem do instalacji wodociągowych  i grzewczych, który jest dedykowany dla Budownictwa Zrównoważonego.

Niezwykle szybki w montażu, uniwersalny i gwarantowany Terrain SDP, stosowany jest przez firmy, które konkurują jakością oraz poszukują rozwiązań optymalizujących czas koszty wykonywania instalacji.

Legendarna trwałość instalacji wykonanych z polibutylenu 4237, wykorzystywana jest między innymi w instalacjach wodnych i grzewczych w najsłynniejszych klinikach szwajcarskich.

Szkolenie było bardzo przydatne dla naszych uczniów i zdecydowanie poszerzyło ich dotychczasową wiedzę.