Zgierski Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Zgierzu

sekretariat_zzsp@miasto.zgierz.pl

bip3
image001-e1529397828813-150x150

42 300 13 12

sekretariat_zzsp@miasto.zgierz.pl

Pl. J. Kilińskiego 8

95-100 Zgierz

Sekretariat

07:30 - 15:00

Interesanci

09:30 - 12.00

The child has one intuitive aim: self development

Szkolenie Atlas

W dniu 22 listopada 2023r w ZZSP im. Jana Pawła II odbyło się szkolenie przeprowadzone przez przedstawiciela firmy ATLAS.
To przedsiębiorstwo, które wspomaga naszą szkołę w zakresie dostarczenia materiałów, dzięki którym uczniowie na zajęciach praktycznych mogą uczyć się , jak m.in. wykonać powłoki wykończeniowe. Firma udziela teoretycznych porad w ramach szkoleń.

Po raz kolejny – przedstawiciel firmy ATLAS  przeprowadził interesującą prelekcję. Zainteresowała ona naszych uczniów i nauczycieli, którzy  często zadawali pytaniami z sali. Po części teoretycznej przeszliśmy do pomieszczeń naszych szkolnych warsztatów  uczniowie mogli sami wypróbować nowy materiał elewacyjny, tworząc na szablonie wzór powłoki mineralnej w formie kamienia oraz w układzie imitującym cegły o ciekawej barwie szarobłękitnej  i nietypowej fakturze.

Pan Piotr z życzliwością podpowiadał jak wykonać zadanie i cierpliwie poprawiał. Uczestnicy spotkania dowiedzieli się wielu ciekawych rzeczy  teoretycznych jak i praktycznych. Tematyka obejmowała zakres od tego, jak dobrać ocieplenie do elewacji i zrobić to zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa budowlanego po praktyczne próby na przygotowanych stanowiskach.

To było zarówno interesujące i pożyteczne szkolenie.

Dziękujemy bardzo za szkolenie i umawiamy się na kolejne, bo WARTO.

Komentarze zostały wyłączone.

Zbliżające się wydarzenia