II miejsce w województwie w konkursie CyberSkiller

Z radością informujemy, że zespół naszej szkoły w składzie: Ewa Zalewska, Damian Galiński oraz Piotr Cinkusz (wszyscy z klasy 3PUP – technik programista), zdobył II miejsce w etapie wojewódzkim ogólnopolskiego konkursu wiedzy i praktycznych umiejętności w dziedzinie cyberbezpieczeństwa  CYBERSKILLER CHALLENGE POLAND przeprowadzonego ONLINE w dniu 08-03-2022r.

Uczniowie odpowiadali na 25 pytań wielokrotnego wyboru (za błędne odpowiedzi punkty były odejmowane). Zakres tematyczny pytań był bardzo szeroki i dotyczył między innymi zagadnień: systemów Operacyjnych (Linux, Windows), bezpieczeństwa Sieci Komputerowych, kryptografii Stosowanej, bezpiecznego Programowania, bezpieczeństwa Aplikacji WWW.

Serdecznie dziękujemy Ewie, Damianowi i Piotrowi za udział w zmaganiach i podjęcie trudu przygotowania się do konkursu.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych edycjach konkursu!

Opiekun zespołu: Teresa Stolarek